Instruktor narciarstwa - świetna praca dorywcza

Kategoria: Praca
Opublikowano: czwartek, 13 wrzesień 2018
Super User

nauka jazdyTysiące młodych ludzi, tuż po szkole średniej bądź uczelni wyższej, zastanawia się, jaką profesją zająć się zawodowo. Poniektóre osoby od małego wiedzą, kim pragną zostać i podążają w tym, przemyślanym kierunku, pozostałe natomiast, potrzebują czasu do zastanowienia.

Czytaj więcej...

Zarabianie na organizacji wesel

Kategoria: Praca
Opublikowano: poniedziałek, 30 lipiec 2018
Super User

dotacjenaerp1Wedding planning jest biznesem, który z roku na rok rozwija się coraz bardziej. Wynajmowanie pomocnika do planowania ślubu jest naturalne – przyszłym małżonkom brakuje zazwyczaj czasu na aranżowanie swojego ślubu od A do Z.

Czytaj więcej...

Czy warto zatrudniać psychologa w firmie?

Kategoria: Praca
Opublikowano: czwartek, 12 lipiec 2018
Super User

Coraz więcej przełożonych zdaje sobie sprawę z wagi, jaką ma dobre samopoczucie osób przez nich zatrudnianych. Korporacje kooperują ze studiami fitness, sprzedając swoim pracownikom karnety w niskich cenach.

Czytaj więcej...

Dla każdej większej firmy

Kategoria: Praca
Opublikowano: wtorek, 08 maj 2018
Super User

Każde przedsiębiorstwo, a w szczególności te większe, które zatrudniają większą ilość pracowników, powinny potrafić odpowiednio się zorganizować. Dlatego bardzo ważne jest to, aby inwestować w odpowiednich pracowników oraz w niezbędne systemy, które będą mogły wesprzeć pracę całej organizacji.

Czytaj więcej...